0
Sepetim
Sepetiniz boş.
Anasayfa  /  Juno Paper Affiliate Programı

Juno Paper Ürünlerini Takipçileriniz İle Paylaşarak Gelir Kazanabilirsiniz.

Aşağıda yer alan ön başvuru formunu doldurarak seninle iletişime geçmemizi sağlayabilirsin. Tüm soruların ile ilgili info@junopaper.com ya da canlı destek üzerinden bize ulaşabilirsin.

SIKÇA SORULAN SORULAR

NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Yukarıdaki formu doldurarak başvurunuzu başlatabilirsin. Paylaşım yapacağın hesap ya da hesapları ve diğer verdiğin bilgileri inceleyerek süreci başlatıyor olacağız.

PAYLAŞIM MECRALARI NELERDİR?

Paylaşım mecralarında sınır bulunmamaktadır. Tüm sosyal medya mecralarında, youtube kanalında, web sayfanda ya da farklı kanallarda çalışma yapabilirsin.

PAYLAŞIMLARIM NASIL TAKİP EDİLECEK?

Sana özel oluşturulmuş, ID numarası bulunan sayfa linkleri ile paylaşım yapman gerekiyor. Affiliate başvurun onaylanması sonrası mail adresine gelecek kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapacağın panelde link oluşturabilir ve kullanabilirsin. Bu linkler üzerinden yapılan satışlar, komisyon hakedişlerini bu panelden görüntüleyebileceksin. Bu süreçte ihtiyaç duyacağın yönlendirme ve yardımı da sana sağlıyor olacağız.

KOMİSYON ORANI NEDİR?

Komisyon oranı yapılan satış üzerinden %10‘dur.

ÖDEME ALABİLMEK İÇİN ŞARTLAR NELERDİR?

Öncelikle 18 yaşından büyük olman gerekli. Ödeme için tarafımıza resmi fatura kesebiliyor olman gerekli. Ödeme alabilmek için kendi adına açılmış bir banka hesabın bulunmalı.

ÖDEMELERİMİ NE ZAMAN ALIYORUM?

Ödemeler aylık olarak yapılır. Ödeme alabilmen için en az 50 TL tutarında birikmiş komisyon alacağının oluşması gerekiyor. Biriken alacağın 50 TL altında ise limitin tamamlanması için bir sonraki ay beklenir.

PAYLAŞIM YAPACAĞIM ÜRÜNLERİ NASIL ALABİLİRİM?

Başvurunun onaylanması ile birlikte sana iletilecek olan kupon kodu ile ürünleri indirimli şekilde alabilirsin.

Ürün satın almadan da web sayfasındaki görselleri kullanarak paylaşım yapabilir ya da kullanacağın mecraya göre bizden görsel talep edebilirsin.