0
Sepetim
Sepetiniz boş.
Anasayfa  /  Genel   /  1 Yaş Üzeri Eğitici Oyuncaklar ve Bebeğinizin Gelişimi

Ebeveynlerin çocuk haberini aldıkları andan itibaren en büyük kaygılarından birinin, bebeklerini iyi yetiştirmek olduğunu biliyor muydun? Bebekler için eğitim aslında doğum gerçekleştiği andan itibaren başlıyor. Bebeklerin ilk üç yaş dönemi, tüm hayatlarını etkileyecek öğrenme dönemidir. Bu nedenle eğitici oyuncaklar her zaman önem taşıyor. Örneğin, zekâ gelişim kartları ilk aydan itibaren her aya uyacak şekilde ilk bir yaş dönemini kapsıyor.

Ahsap Oyuncaklar

Yaşını dolduran bebekler için ise 1 yaş eğitici oyuncak seçenekleri var. Juno Paper ekibi olarak 1 yaş ve üzeri eğitici oyuncak konusuna çok önem veriyoruz. Bebeğinin her döneminde çok keyif alacağı, keşifler yapacağı, zekâsını ve fiziksel becerisini geliştireceği şahane oyuncaklarımızı sizlere sunuyoruz. 1 yaş ve üstü oyuncak kategorimizde bebeğinin ilkokul çağına kadar oynayabileceği eğlenceli, renkli, doğal birçok oyuncak var.

Zekâ gelişimini destekleyen eğitici oyuncaklar bebeklerin büyüme döneminde ince ve motor becerilerini, el – göz koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı oluyor. Juno Paper, Eğitici Oyuncaklar kategorisinde yer verdiği oyuncaklarla, ebeveynlerden tam not alıyor. 1 yaş ve üzeri çocukların keyifle oynayacağı, becerilerini geliştireceği ahşap oyuncaklar ve renkli öğretici kartlar çocukların ilgisini çekiyor, kaliteli vakit geçirmesini sağlıyor. O halde neler varmış, gelin birlikte inceleyelim.

Eğitici Ahşap Oyuncaklar

Öğrenim Kartları

Renkli öğretici kartlar, bebeklerin taze zihinlerine yeni bilgiler yüklerken diğer yandan keyiflenmesini, yeni şeyler keşfetmesini sağlıyor. Bebeğin için en iyisini düşündüğünün ve eğitimine önem verdiğinin farkındayız. Eğitici kartlarımız ve organik oyuncaklarımız 1 yaş eğitici oyuncak tavsiyesi ile en çok satılan Juno ürünleri arasında yer alıyor. Juno, zengin tasarımlara sahip 1 yaş üzeri eğitici oyuncaklar serisiyle bebeğinin büyürken eğlenceli anlar geçirmesine yardımcı oluyor. Juno Paper, Anne & Çocuk kategorisinde Eğitici Oyuncaklar ve Öğrenim Kartları koleksiyonlarında yer alan rengârenk, canlı baskılarla tasarladığımız eğitici kartlar serisine daha yakından bakalım mı?

Meyve ve sebze öğreten kartlar

1 yaş eğitici oyuncak kategorisinde bebeğine alabileceğin en keyifli öğretici kartlar meyve ve sebzeleri tanıtan kartlar olabilir. Bebeğinin görsel hafızasını ve kelime dağarcığını geliştiren öğretici kartlar, öğrenmeye en açık dönemlerinde İngilizce ile de tanışabiliyor.

Sayıları, meslekleri ve renkleri öğreten kartlar

Sayılar, meslekler ve renkler… Tek bir eğitici kart serisiyle hepsini birden öğretebilirsin. Bebeğinin görsel hafızasıyla kelime dağarcığını geliştiren kartlar, 1 yaş üzeri eğitici oyuncaklar kategorimizde ebeveynleri bekliyor.

Hayvanları öğreten renkli eğlenceli kartlar

Türkçe ve İngilizce tasarladığımız renkli hayvan kartları, bebeğinin hayvanlar dünyasını yakından keşfetmesini sağlarken aynı zamanda hayvan seslerini öğrenmesini sağlıyor. Bebeğinle oynarken hayvanların seslerini ve görüntülerini taklit ederek bebeğini eğlendirebilirsin.

Juno Paper Bebeğinin Gelişimini Önemsiyor

Bebeğini ilk öğrendiğin andan itibaren yanında olan Juno Paper ekibi, bebeğini kucağına aldıktan sonra da seni yalnız bırakmıyor. Eğitici – öğretici oyuncaklar ve aksesuarlarla bebekli yaşamını zenginleştiriyor, her anlamda sana manevi destek sunuyor. Duygularını kaydedeceğin Juno ajandaları, Bebeğinin ay ay büyümesini ölümsüzleştireceğin fotoğraf çekim seti, bebeğini büyütürken ihtiyaç duyacağın gelişim oyuncakları ile Juno Paper ekibi tıpkı bir arkadaş gibi seninle. Biz seninle tanışmaya hazırız, ya sen?

Yorum yapılmamış

YORUM BIRAK